Witamy!
 
Hoinka.pl to projekt edukacyjny z zakresu medycyny ratunkowej ukierunkowany na Kursy Pierwszej Pomocy. 
Biorą w nim udział najlepiej wykwalifikowani ratownicy medyczni i specjalici pierwszej pomocy. 
Ich celem szkolenie, propagowanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy i zmiana podejścia ludzi do zagadnie pierwszej pomocy. Oferujemy najnowsze osągnięcia z zakresu ratownictwa oraz medycyny ratunkowej. Naszą misją jest ochrona życia.123
Czytaj
Kadra

Adrian Hoinka
Ratownik Medyczny

Jestem absolwentem Politechniki Opolskiej, gdzie uzyskałem tytuł inżyniera. Na co dzień prowadzę własną działalność głównie związaną z serwisem i sprzedażą elektronicznych urządzeń biurowych. Poza tym dodatkowo zajmuje się prowadzeniem szkoleń, kursów i warsztatów z pierwszej pomocy medycznej. Ratownictwo jest moją pasją, zainteresowaniem. Jestem absolwentem Ratownictwa Medycznego, gdzie uzyskałem dyplom Ratownika Medycznego. Swoją powinność ratowniczą prowadzę w zabrzańskiej grupie ratownictwa PCK. Od wielu lat fascynuje mnie temat udzielania pomocy medycznej osobom poszkodowanym. Biorę udział w zawodach pierwszej pomocy oraz ćwiczeniach podnoszących moje umiejętności zintegrowanych z innymi służbami. Tak więc temat niesienie pomocy nie jest dla mnie obce, tym bardziej, że nie raz jej udzielałem osobom w bezpośrednim zagrożeniu życia.
Chciałbym swoją wiedzą podzielić się z innym, którzy chcą dowiedzieć się jak fachowo podejść do sytuacji zagrażających zdrowiu i życiu. Prowadzę szkolenia certyfikowane dla nauczycieli, rodziców. Swoją wiedzę przekazuje również dzieciom i młodzieży w trakcie prowadzenia warsztatów. Do swoich działań wykorzystuję profesjonalny sprzęt do nauki resuscytacji, taki jak fantomy osób dorosłych, dzieci oraz niemowląt. Posiadam również defibrylator treningowy AED. Zajęcia dla najmłodszych prowadzę w oparciu przez specjalnie opracowaną metodykę, tak aby słuchacz mógł zrozumieć moje przesłanie oraz wczuć się w rolę ratownika. 

Swoje zajęcia prowadzę głównie w placówkach oświatowych oraz w siedzibie Klienta.

Polecam się każdemu, który chce zaznajomić się z tą tematyką. Każdemu który chce zdobyć umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy.


© Copyright Hoinka.pl 2013  Start|Szkolenia|Terminy|Kadra|Galeria|Kontakt